Vítejte na stránkách české překladatelské skupiny "OTAKU NEVER SLEEPS"!
-překladatelské skupiny na volné noze.

21.5.2012 - 20th Century Boys (začátek překladu)

21. května 2012 v 11:51 | Totoro |  Novinky
Ahoj,
tak po dvoutýdenním odpočinku se vracíme a tentokrát s překladem mangy 20th Century Boys. Tuhle výbornou mangu napsal a nakreslil URUSAWA Naoki, který má na svědomí také legendární sérii Monster.
20th Century Boys vypráví o několika chlapcích, kteří musí zachránit svět. Lidstvo by se nedožilo nového věku, kdyby se na konci posledního tisíciletí nestřetlo s krizí, která ho skoro vymazala - kdyby nebylo "jich"! V roce 1969 byli ještě mladí a vytvořili symbol. V roce 1997, jak se pomalu blíží katatrofa, se objeví ten samý symbol. Kenji a jeho staří přátelé jsou pomalu vtahováni do záhadného spiknutí, které by mohlo ohrozit celý svět. Kdo je ten záhadný "Přítel" a jak je spojený s Kenjim? Proč jsou tato zmizení a úmrtí spojena s universitou Ochanomizu? Podivné události a rozsah Přítelova spiknutí každým dnem roste. Vše vyvrcholí na Nový rok 2000. Podaří se Kenjimu a zbytku jeho přátel sestavit skládanku a zachránit svět?
20th Century Boys je poměrně rozsáhlá manga čitající 22 svazků. Jsme si dobře vědomi, že je to jistá zodpovědnost vůči Vám čtenářům. Nicméně manga nás hodně baví, takže se budem snažit vás nezklamat. Update bude pravidelně každé pondělí a první kapitolu 20th Century Boys můžete stahovat už nyní!
Ještě než se rozloučíme, máme tu vyhlášení naší soutěže o mangu Spirála. Vítězem se stala Janiko a my jí moc děkujeme za krásný obrázek do záhlaví.
Zde se můžete podívat na další její práce: http://janiko-neko-chan.deviantart.com

Ale teď už vážně pěkný den a hlavně příjemné čtení!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LordMiste LordMiste | E-mail | Web | 21. května 2012 v 14:54 | Reagovat

Parádní Janiko se zlepšuje rakatovou rychlostí!

2 Janiko Janiko | 26. července 2012 v 21:58 | Reagovat

Je sice pěkné že tu máte na mě odkaz, ale proč jste vzdali pokusi mi poslat moji odměnu ? a nebo vůbec komunikovat přes e-mail ?
Docela dost se cítím podvedená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama